Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074143/0004

Egon Chabert *

(Svatonitz, Böhmen,1889-1962 Wien) Ruine Aggstein, signiert E. Chabert, Öl auf Platte, 40 x 50 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Egon Chabert *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online