Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074218/0002

Johann Till der Jüngere

(Wien 1827-1894) Flötenspieler, ölstudie, Öl auf Karton, 59,5 x 29,5 cm, gerahmt, (KN)

Provenienz: Privatsammlung Österreich.

03.08.2021 - 10:03

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Johann Till der Jüngere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online