Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074218/0003

Johann Till der Jüngere

(Wien 1827-1894) Studie eines Boxer-Hundes, Öl auf Karton, 35 x 26,7 cm, ohne Rahmen, (KN)

Provenienz: Privatsammlung Österreich.

03.08.2021 - 10:08

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Johann Till der Jüngere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online