Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074218/0005

Johann Till der Jüngere

(Wien 1827-1894) Piquenique, flüchtige Ölskizze, Öl auf Karton, 20 x 26 cm, gerahmt, (KN)

Provenienz: Privatsammlung Österreich.

03.08.2021 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Johann Till der Jüngere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online