Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074274/0002

Schule von Barizon

Holzsammlerin am Heimweg, signiert P. Armandi, 61 x 50,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:24

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Schule von Barizon

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online