Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074428/0001

Monogrammist LH, um 1900

Orientalischer Reiter, monogrammiert (ligiert) LH, Öl auf Holz, 31,5 x 17 cm, hinter Glas, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist LH, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online