Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074547/0001

Edmund Pick-Morino *

(Wien 1877-1958 Brüssel) Polospieler, 1932, signiert und datiert Morino 32, Öl auf braunem Papier, kaschiert auf Karton, 43 x 61,5 cm, gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

Edmund Pick-Morino *

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online