Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016690/0001

Italienische Schule, 18. Jahrhundert

Paar Reitergefechte, Öl auf Leinwand, je 22 x 37 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

03.08.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online