Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063295/0001

Georg Hemmrich

(Würzburg 1874-1939 München) Postkutsche in Tirol, signiert, bezeichnet Gg. Hemmrich Mchn., Öl auf Holz, 27 x 21 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Georg Hemmrich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online