Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070562/0001 -

Edmund Mahlknecht

(Wien 1820-1903) Auf der Alm, signiert E. Mahlknecht, Öl auf Holz, 52 x 36 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Edmund Mahlknecht

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online