Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072101/0001

Anton Weinberger

(München 1843-1912 Wiesbaden) Boxer mit einem farbigen Ball, signiert, datiert AWeinberger München 1910, Öl auf Karton, 47,5 x 56 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Anton Weinberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online