Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065988/0002

Künstler um 1900

Im orientalischen Bad, undeutlich signiert G. Bordinat (?), Öl auf Leinwand,87,5 x 116 cm, leicht beschädigt, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online