Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072846/0003

August Alexius Canzi

August Alexius Canzi - Obrazy

(Baden 1808-1866) Bildnis eines jungen Mannes mit Schnurrbart, signiert, datiert und bezeichnet Canz, seinem Freunde 1832, Öl auf Leinwand, 81 x 66 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

August Alexius Canzi

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.08.2021 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online