Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073291/0002

Nachfolger des Philipp Peter Roos, gen. Rosa da Tivoli

Ein Hirte mit seiner Viehherde in südlicher Landschaft, Öl auf Holz, 32 x 48,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

03.08.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online