Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066945/0009

Egon Adler*

(Karlsbad 1892-1963 New York) Südliche Dorfstraße, monogrammiert EA, Mischtechnik auf Karton, 36 x 48 cm, hinten verklebt, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.08.2021 - 10:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Egon Adler*

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online