Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075201/0014

Giuseppe Marastoni

(Venedig 1834-1895 Wien) Frauenbildnis, verso bezeichnet Marastoni J, Öl auf Metall, 26 x 22 cm, gerahmt, (JP)

03.08.2021 - 10:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Giuseppe Marastoni

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online