Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075202/0008

Janos Z. Molnar *

(Czerwenka 1880-1960 Budapest) Astern und Melone, signiert Molnar Z. Janos, Öl auf Holz, 27,5 x 21,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:26

Vyvolávací cena:

Janos Z. Molnar *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online