Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039357/0024

Max Hänger d. Ä.

(München 1874-1941 Fürstenfeldbruck)
Auerhahnpaar in Aulandschaft, signiert unten rechts: M. Hänger, München, Öl auf Holz, ca. 16 x 12 cm, Farbfehlstellen, Krakelee, Flammleistenrahmen beschädigt (Nr. 49)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:32

Dosažená cena: **
EUR 282,-
Vyvolávací cena:

Max Hänger d. Ä.

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021