Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039384/0007

Georg Braun

(Köln 1541-1622)
Franz Hogenberg (Mecheln 1535-1590 Köln) Salzburg-Ansicht vom Kapuzinerberg, betitelt: "Vrbis Salisburgensis genuina descriptio", kolorierter Kupferstich, Köln 1572, ca. 11 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:44

Dosažená cena: **
EUR 307,-
Vyvolávací cena:

Georg Braun

(Köln 1541-1622)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021