Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039149/0006

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg)
An der Glan mit Blick auf den Untersberg bei Salzburg, signiert und datiert unten rechts: F. Kulstrunk (19)42, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 60 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:32

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021