Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039163/0001

Luis Alton *

(Krumau 1894-1972 Innsbruck)
zugeschrieben
Roter Blumenstrauß in einer Vase, Öl auf Karton, ca. 34 x 32,5 cm, rückseitig Atelierstempel: Louis Alton/Innsbruck/Andreas Hofer Strasse 47, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:22

Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
Vyvolávací cena:

Luis Alton *

(Krumau 1894-1972 Innsbruck)
zugeschrieben

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021