Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039470/0004

David Teniers

(Antwerpen 1610-1690 Brüssel), Maler, Thomas Major (Jorma) (London 1720-1799), Stecher, Tabaksraucher in ländlicher niederländischer Schenke, betitelt: "Passatempi de flamminghi", Kupferstich, 2. Hälfte 18. Jhdt., in der Platte signiert: "C. P. E. S. D. Teniers Pinx. - T. Jorma sculp. Venetiis", ca. 34,5 x 27,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:46

Vyvolávací cena:

David Teniers

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021