Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039153/0008

Unbekannt, 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Wasserfall von Bad Gastein, undeutlich signiert unten rechts: E. K...(?), Gouache auf Karton, ca. 39,5 x 30,5 cm, ungerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:39

Dosažená cena: **
EUR 461,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021