Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039283/0011

Unbekannt

(20./21. Jahrhundert) Südliche Landschaft mit kleiner Hafenstadt, unleserlich signiert unten rechts, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 384,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021