Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039456/0001

Altschliffdiamantring ca. 0,40 ct

Gold 580, Diamantrauten in Silberfassungen, Kulturperle, österr. Amtspunze 1872 - 1922, RW 58, 4,4 g, Etui

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

05.08.2021 - 14:12

Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021