Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039242/0001

Rudolf Ferbus *

(Zell am See 1929-2019)
Der Dachstein, signiert unten links: R. FERBUS, rückseitig Stempel des Künstlers und betitelt, Öl auf Karton, ca. 30 x 40 cm, silbergefasster Rahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:23

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Rudolf Ferbus *

(Zell am See 1929-2019)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021