Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039448/0002

Sepp Hödlmoser *

(Salzburg 1923-1967)
Ohne Titel, signiert unten rechts: S. Hödlmoser, Öl auf Pressplatte, ca. 63,5 x 83,5 cm, gerahmt, links zwei kleine Dellen (wohl vom Künstler übermalt)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

05.08.2021 - 14:29

Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
Vyvolávací cena:

Sepp Hödlmoser *

(Salzburg 1923-1967)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021