Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039149/0010

Unbekannt

(wohl Deutsch, 2. Hälfte 19. Jahrhundert)
Zwei Bilder (Gegenstücke): a) Landschaft mit Burg, Haus und Brücke; b) Landschaft mit See, Kirche und Personenstaffage; Öl auf Holz, je ca. 13 x 21 cm, vergoldete Stuckrahmen, diese beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:36

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021