Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039149/0013

E. Trovano

(Italienisch, Mitte 20. Jahrhundert)
Feldblumen in Glasvase, signiert und datiert unten rechts: E. Trovano 3. (19)48, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 30 x 25 cm, Passepartout, verglast, teilvergoldeter weißer Kastenrahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:25

Vyvolávací cena:

E. Trovano

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021