Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039227/0001

Gaston Ferron

(1. Hälfte 20. Jahrhundert)
Stillleben mit rotem Nelkenstrauß und Chinavase, signiert unten links: Gaston Ferron, Öl auf Holz, ca. 16,5 x 21 cm, rückseitig bezeichnet, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:26

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Gaston Ferron

(1. Hälfte 20. Jahrhundert)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021