Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039227/0002

Sepp Weimann

(20./21. Jahrhundert)
Frühling in der Toskana, 1992,Öl auf Leinwand, ca. 50 x 40 cm, rückseitig mit Ausstellungsetikett der Galerie Reindl (Innsbruck), gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:27

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Sepp Weimann

(20./21. Jahrhundert)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021