Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039376/0008

Unbekannt

(Österreichisch, 20. Jahrhundert)
Zwei Bilder (Gegenstücke:) a) Nadelholzwald mit Bergbach in den Alpen; b) Kleine stehende Gewässer in Laubwald mit Birken; Öl auf Leinwand, je ca. 64 x 32 cm, vergoldete masseverzierte Holzrahmen, diese beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:30

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021