Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038930/0010

Alfred Rottmanner

(München 1873-?)
Im Schatten liegende Frau am See, signiert unten links: Alfred Rottmanner, Öl auf Karton, ca.49,5x 69 cm, beschädigter Rahmen, etwas verschmutzt, Farbfehlstellen, partiell Krakeleebildung

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

05.08.2021 - 14:33

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:

Alfred Rottmanner

(München 1873-?)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021