Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049853/0001

Altschliffdiamant Kreuzanhänger zus. ca. 2,40 ct

Gold ca. 585, tlw. Silber ca. 800, Arbeit Ende 19. Jh., 2,8 gøg3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

19.08.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 19.08.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 18.08.2021