Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022797/0007

2 Blindenwecker/1 Wecker (3)

Metall, tlw. vergoldet, Ankerwerke, u. a. Sinn Looping, Imhof (= 2 x Blindenwecker), Cyma Amic (normaler Wecker), zus. 743,8 g, 2 Originaletuis, Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

02.08.2021 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

2 Blindenwecker/1 Wecker (3)

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online