Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0058

Adolf von Schwarzenfeld

(Böhmen 1854-1923 Graz), "3 Kavaliere mit Blumenmädchen", signiert "A. v. Schwarenfeld", Öl auf Leinwand, ca. 67 x 54 cm, gerahmt

02.08.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:

Adolf von Schwarzenfeld

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online