Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "Bergfriedhof", rückseitig Signaturstempel "R. Ullik", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt
02.08.2021 - 10:16
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.08.2021 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: