Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0056

Tony Angerer *

(Aschbach, NÖ 1884-1950 Salzburg), "Die drei Zinnen" signiert u. datiert "T. Angerer, 1918", Gouache auf Papier ca. 30 x 40 cm, verglast, gerahmt

02.08.2021 - 10:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tony Angerer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:13
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online