Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0054

Helene Nitsch-Willin *

(Berlin, Anfang 20. Jhdt.), Stilleben mit Blumenvase un Porzellangruppe", rechts oben signiert "H. Nitsch-Willin", Öl auf Holz, ca. 34 x 25 cm, gerahmt

02.08.2021 - 10:20

Vyvolávací cena:

Helene Nitsch-Willin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online