Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0050

Ernst Huber *

(Wien 1895-1960), Bauernhof , monogrammiert "E. H.", Aquarell auf Papier, ca.30 x 40 cm, verglast, gerahmt, Knickstelle

02.08.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:

Ernst Huber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online