Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022738/0025

Balthasar Wigand zugeschrieben

(1771-1846) Palais der Fürst Razumowsky, Öl auf Holz, 5 x 10 cm, gerahmt, verglast

02.08.2021 - 10:27

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online