Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022799/0003

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963), "Äquadukt in Mödling", signiert u. datiert "W. Schönthal (19)51" Kohlezeichnung, Bildausschnitt ca. 36 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

02.08.2021 - 10:14

Vyvolávací cena:

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online