Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022909/0003

Künstler 19. Jh.

, "Rotfuchs", Öl auf Leinwand ca. 69 x 103 cm, gerahmt, starke Altersspuren mit partiellen Farbabsplitterungen

02.08.2021 - 10:24

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online