Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022906/0005

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

, Voralpenlandschaft, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca.70 x 91 cm, gerahmt

02.08.2021 - 10:18

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online