Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0061

Großes Wandfries

, relieffierender, patinierter Gipsgussnach der Atike, 20. Jh. ca. 48 x 201 cm, Altersspuren Rissig, Randschäden, 1 Ecke ausgebrochen

02.08.2021 - 11:14

Vyvolávací cena:

Großes Wandfries

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 11:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online