Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022772/0006

Jagdtrophäe "Rothirsch"

, 1 Hälfte 20. Jh., sogenannter 12-Ender auf gesdrchselter Nußholzscheibe montiert, Spannweite ca. 94 cm, Altersspuren

02.08.2021 - 10:07

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Jagdtrophäe "Rothirsch"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 02.08.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online