Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320-171673/0003

Brillant Saphirring

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 1,30 ct, ein Saphir, Fragment österr. Einfuhrpunze 1965-2001, RW 59, 5,3 g, Ringweitenänderung Weißgold 585øG5

Expert: Timea Both

12.08.2021 - 10:10

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillant Saphirring

Expert: Timea Both

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 12.08.2021 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online