Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120521/0000

Paul Schmidtbauer *

(Lividrag/Kroatien 1892-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz) rückseitig betitelt "Föhn" handsigniert Schmidtbauer, Öl auf Leinwand, 60 x 42,5 cm, gerahmt, Leinwand stark verschmutzt, wellig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Schmidtbauer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online