Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023815/0006

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien, Ausbildung an der Wiener Akademie Mitglied der Grazer Sezession)"Fürstenfeld", monogrammiert HF, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 42,5 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:32

Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online