Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023840/0001 -

Rudolf Preuss *

(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Kapelle am Grattenbergl bei Wörgl", handsigniert, datiert R. Preuss 22.8.59, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 19,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Preuss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online